Lektoři a služby

Anna Vršník

O lektorovi

Majitelka obchodu a centra pro ženy Stromka centrum, dula, lektorka vědomé předporodní přípravy.

Anna ve svém centru poskytuje bezpečný prostor pro ženy všech věků i stavů. Jejím cílem je podpořit osobní rozvoj a transformaci žen k vědomému životu a vnímání svého těla. Věří, že naše tělo je moudřejší, než my samy, a když jej posloucháme, dokážeme být v životě šťastnější. Jako dula provází ženy těhotenstvím, porodem i šestinedělím a pomáhá ženám budovat přirozený vztah s miminkem i sebou samou. Je také lektorkou v oblasti ženské tématiky, celostní výživy a předporodní přípravy.

Služby

Poradna duly, předporodní kurzy, práce s modlitbou.

Filip Pathik Vystavěl

O lektorovi

Výrobce barfoot (tzv. bosých) bot české značky Pathik shoes.

Kouzlo bosých bot objevil před šesti lety. Od té doby je skalním fanouškem barefoot bot. Ty mu učarovaly natolik, že založil vlastní značku barefoot obuvi Pathik shoes. Podle vzoru indiánů Tarahumara vyrábí sandály pro běh i denní nošení. V letošním roce představil novou kolekci barefoot dětských botiček a papuček. V každodenním kontaktu se zákazníky jim radí při výběru bosých bot pro všechny typy aktivit.

Služby

Výuka techniky bosého běhu a výuka bosé chůze.

Alžběta Protivanská

O lektorovi

Jsem průvodcem ke svobodné duši. Z vlastní zkušenosti vím, jaké to je, nebýt sám sebou. Jaké je žít v úzkosti, únavě a strachu z budoucnosti. Znáte to taky?  Našla jsem pro vás způsoby hledání štěští, které už neodejde. Se mnou najdete sami sebe - svoji sílu, svoji duši. V terapeutické praxi kombinuji přístupy klasické psychoterapie s koučováním a důrazem na přirozenost každého člověka. Mám talent s klientem rychle najít jádro potíží a konkrétní kroky, které se dají podniknout.

Služby

individuální psychoterapie, práce se skupinami, psychologické individuální i párové poradenství, krizová intervence, práce se stresem a zvládání náročných životních situací, vedené relaxace a meditace

Jana Czerneková

O lektorovi

Jana je koučka NLP, hypnotizérka a deeksha dávající. Pomáhá ženám naučit se, jak uklízet nejen ve své domácnosti, ale hlavně ve své mysli. Jana zastává názor, že když bude mít žena vyklizenou mysl od všech věcí, které tam nepatří, bude ve svém životě šťastnější a spokojenější. K tomu ve své koučovací praxi využívá Neurolingvistické programování (NLP), hypnotický trans, hypnonahrávky a deekshu

Služby

Koučink NLP, hypnoterapie, deeksha.

Kateřina Gabanová

O lektorovi

Vystudovala jsem specializaci v pedagogice a věnovala se vzdělávání  a výchově dětí. Mám za sebou šest let praxe jako učitelka na ZŠ pro žáky se specifickými poruchamy učení a chování. Těší mě vedení lekcí  Světýlek, které vedu ještě v dalších dvou pražských centrech, Tance a Jógy pro těhotné a po porodu. Kvalifikaci jsem získala absolvováním Lektorského kurzu v A centru. Jsem  také certifikovaný sportovní a rekondiční masér a věnuji se energetickému léčení . Mám ráda pohyb, hudbu, lidi, přírodu a život takový, jaký je. 

Služby

Lektorka jógy, tance a cvičení pro nejmenší.

Kalman Horvát

O lektorovi

Kalman je rebel mezi kouči. Rád porušuje nesmyslná pravidla a přináší netradiční řešení. Učí matemagiku, přednáší o jedinečnosti a buddhistických principech podnikání.

Služby

Test jedinečnosti, workshopy na téma talentů, brand marketingu a matemagiky.

Klára Jenšová

O lektorovi

Vystudovala obor sólový zpěv - hudební výchova na univerzitě J. E. Purkyně v Ústí nad Labem. V Libereckém kraji působí jako univerzitní pedagog oboru Hudební reedukace (muzikoterapie), hudební metodiky a didaktiky HV se speciálními vzdělávacími potřebami.

Služby

Vyučuje soukromé hodiny sólového zpěvu, klavíru a příčné flétny. Je též autorkou projektu "TÓN DUŠE", který pořádá pro širokou veřejnost v rámci ČR od roku 2014.

Katka Juřenčáková

O lektorovi

Pomáhá ženám znovuobjevit schopnosti ženského těla. Je lektorkou vědomého milování a certifikovanou poradkyní přirozeného plánování rodičovství. Doprovází ženy a páry na cestě k vědomému početí, pomáhá řešit příčiny nechtěné neplodnosti a podporuje také k vědomému vyhnutí se početí. Její semináře jdou do hloubky sebepoznání a boří mýty kolující naší společností. 

Služby

semináře SebeVědomé ženství, Svobodná menstruace, Vědomé milování, Přirozená antikoncepce

Jana King Kochánková

O lektorovi

KOKO spojuje volnou uměleckou tvorbu s módním návrhářstvím a řemeslem. Miluje sítotisk, kterým  přenáší své kresby a vize na látku, kterou pak zpracovává dle vlastních střihů. KOKO fashion zastupuje pestrou škálu modelů od elegantních přes extravagantní, večerní až po sportovní oblečení jako legíny, vhodné zejména pro cvičení jogy.

Služby

Lekce jógy. Ekologická, etická a lokální KOKO fashion.

Jan Roneš

O lektorovi

V roce 2012 jsem se setkal s metodou RUŠ, která mě ihned pro svou srozumitelnost velmi zaujala. Pochopil jsem, že tato metoda řeší skutečné příčiny problémů a natrvalo je odstraní. Ještě v tomto roce jsem absolvoval svůj první kurz. Již tady jsem se rozhodl, že budu terapeutem metody RUŠ, a to se také zanedlouho stalo. Díky práci na sobě se mi postupně změnily k lepšímu vztahy, zdraví a celková kvalita života.

Služby

RUŠ terapie.

Monika Trčková

O lektorovi

Věnuji se práci se ženami momentálně nezadanými, které touží po pravdivém, vědomém a láskyplném vztahu. Vztahu naplněném a inspirujícím, místo deprivujícím. Zabývat se vztahy mezi mužem a ženou je má celoživotní vášeň a sama jsem si na své cestě prošla mnoho zásadních zkušeností v období, kdy se mi vztahy vůbec nedařily. Dospěla jsem k tomu, že pokud chceme mít hezký a dlouhotrvající vztah, musíme se umět dobře seznámit. Musíme být otevřené pro toho správného muže, abychom si ho mohly přitáhnout do života. Se mnou budete pracovat na tomto otevření a na odstranění všech strachů, které vám brání v lásce. Než se vydáme na cestu k vysněnému vztahu, vydáme se na krásnou cestu sami k sobě, ke své podstatě, autenticitě a ženství. 
 
Zaměřuji se také na porozumění rozdílů mezi fungováním žen a mužů v lásce a vztazích.
Pracuji i s muži, a to především v oblastech přijetí a porozumění ženám.  

Služby

poradenství, terapie a koučink v oblasti seznamování a vztahů

Jana Maradova

O lektorovi

Jsem průvodkyní žen na cestě k jejich naplněnému ženství a radosti ze života. Ukazuji jim, že mít se ráda je základem všech ostatních vztahů a že ženství má v naší společnosti stále velký význam. Seznamuji ženy s tím, jak fungují jejich měsíční cykly a jak s nimi mohou ladit svůj běžný program. Inspiruji ženy v přístupu sama k sobě, k lehkosti a svobodě ve vztazích. Ráda sdílím i svůj přístup k mateřství a cestování s dětmi po celém světě.

Služby

Ženské kruhy a rituály.

Jánosz Olajos

O lektorovi

Kovář kostí" tak se říká uznávanému maďarskému chiropraktikovi János Olajosovi, který využívá dnes již unikátní starou hunskou metodu, kterou využívali léčitelé v dobách, kdy potřebovali zregenerovat a dostat do fyzické a psychické kondice své bojovníky a strategické osoby, aby podávali co nejlepší výkon a byli zdraví i pod velkou zátěží. Tato metoda spojuje znalosti o fungování těla, propojení jednotlivých orgánů a energetickém fungování člověka.

Služby

Chiropraktik, léčení pomocí staré hunské metody.

Josef Vrba

O lektorovi

Nabízím reflexní terapie a reflexní masáže ve spojení s metodami jako jsou čínská masáž tuina, čínská medicína - akupunktura a diagnostika z jazyka, iridologie, Breussova masáž, práce s dotykem. Propojení metod není náhodné, doplňují se tak, aby byla práce co nejcílenější. Vycházím ze své více než desetileté praxe reflexního terapeuta.

Služby

Reflexní terapie a masáže.